Wyprawy do Peru
Feel Peru Travel

Jesteśmy polskim organizatorem wypraw do Ameryki Południowej działajacym w Peru.

Nasza misja:

Chcemy promować odpowiedzialną turystykę w Ameryce Południowej. Za pomocą oferty przygotowanej w atrakcyjny oraz bezpieczny sposób, pragniemy wzbogacić naszych klientów w unikalne doświadczenia oraz przynieść wymierne korzyści lokalnym społecznościom z którymi współpracujemy.

Czym sie zajmujemy?

Przygotowujemy, oferujemy oraz realizujemy wyjazdy do Peru i Boliwii o wysokiej jakości. Dbamy o to by każdy uczestnik wyprawy był traktowany indywidualnie, dbając przede wszystkim o jego bezpieczeństwo oraz realizację ustalonego programu w sposób całkowicie satysfakcjonujący.

Wyprawa z Feel Peru Travel, poznaj nasze atuty:

  • Jesteśmy elastyczni co do programu oraz terminu wypraw. Napisz jakie są twoje oczekiwania (termin, program) a my pomożemy ci zaplanować wyjazd twojego życia.
  • Posiadamy doświadczonych pilotów oraz przewodników, którzy zadbają byś poznał odwiedzany kraj w sposób kompleksowy.
  • Doskonale znamy realia Ameryki Południowej. Zadbany o to by wyjazd był zrealizowany bezpiecznie oraz zaplanowany odpowiednio co do twoich sił oraz oczekiwań.
  • Orientujemy się w lokalnym rynku. Współpracując bezpośrednio z lokalnymi operatorami turystyki oferujemy wyjazdy o wysokiej jakości oraz w atrakcyjnej cenie.
  • Pragniemy byś poznał również realia odwiedzanego kraju. Jeśli najdzie cię ochota to zajrzymy na lokalne targowiska, sprawdzimy aktualną ofertę kulturalną oraz rozrywkową w odwiedzanych miejscach. Bo podróż to również okazja do poznania tubylców
  • Naszym największym wyzwaniem jest twoja satysfakcja! Skupimy się by wyjazd był dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem które będziesz wspominał przez długie lata!

Nasza ekipa wypraw do Peru:

Paweł Wilk

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego z Ameryką Południową związany jest od 2013. Od ponad 2 lat mieszka w Peru, a w ekipie Feel Peru Travel pełni przede wszystkim rolę pilota wycieczek. Mówi biegłe po hiszpańsku oraz bardzo dobrze orientuje się w kulturze krajów takich jak Peru i Boliwia. Podczas wyjazdu osobiście zadba o wasze bezpieczeństwo oraz chętnie wskaże lokalne atrakcje. W wolnych chwilach zajmuje się wyszukiwaniem nowych tras oraz przygotowaniem materiałów na naszą stronę internetową.    

książka Pawła Wilka Boliwia

Paweł jest autorem książki podróżniczej: 

“Boliwia- narzeczona, więzienie i cudze wesele” 

wydanej w 2018 roku. 

Roxana Villafuerte

Rodowita Peruwianka i absolwentka psychologii na Uniwersytecie w Limie. 

Zawsze przepełniona optymizmem i uśmiechem w ekipie Feel Peru Travel zajmuje się koordynacją programów, stroną administracyjną oraz wyszukiwaniem sieci nowych kontaktów. Roxana dokłada wszelkich starań by firma działała poprawnie, dynamicznie i nie raz zaskoczyła Was innowacyjnymi rozwiązaniami. W wolnych chwilach uwielbia tańczyć oraz oglądać latynoskie seriale.      

Odwiedź nas na Facebooku:

Close Menu